Producenci
HP Color LaserJet Enterprise Flow Urządzenie wielofunkcyjne M578c, Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie, Drukowanie dwustronne; Automatyczny podajnik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-officejet-200-mobile-printer-series/model/5156327?sku=CZ993A&serialnumber=CZ993A |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 2 szt. |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Chiny Japonia Meksyk Holandia |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Funkcja duplex | Skanowanie Kopia Drukuj |
| Języki opisu strony | PDF 1.7 PCL 6 XPS PCL 5c PostScript 3 |
| Czcionki drukarki | Windows PostScript TrueType Scalable |
| Maksymalne obciążenie | 80000 stron/mies. |
| Segment HP | Biznes |
| Nadajnik cyfrowy | Tak |
| Cykl pracy (zalecany) | 2000 - 10000 stron/mies. |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Przekątna ekranu | 8" |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 40 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,07 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 5,4 W |
| Tryb wyłączenia | 0,07 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 617 W |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 617 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,501 kWh/tydz. |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 583 mm |
| Szerokość produktu | 482 mm |
| Głębokość produktu | 504 mm |
| Waga produktu | 38,6 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 30 - 70% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | IPSec HTTPS FIPS 140 EAP-TLS EAP-PEAP SSL/TLS SNMPv3 |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Mopria Print Service HP ePrint |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Ultimate Windows 8.1 Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iOS Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.14 Mojave |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Poziom ciśnienia akustycznego (skanowanie) | 52 dB |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,5 dB |
| Taktowanie procesora | 1200 MHz |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 51 dB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Gniazda pamięci | 1 |
| Pamięć wbudowana | 500 GB |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 3840 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1780 MB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 45,2 kg |
| Wysokość opakowania | 650 mm |
| Głębokość opakowania | 600 mm |
| Szerokość opakowania | 755 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 3500 stron(y) |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 5500 stron(y) |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Port USB | Tak |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba użytkowników | 15 użyt. |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1201,4 x 800,1 x 2108,2 mm (47.3 x 31.5 x 83") |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 2109 mm |
| Waga palety | 288,5 kg (636 funtów) |
| Poziom ciśnienia akustycznego emisji osób postronnych (gotowy | 32 dB |
| Poziom mocy akustycznej (gotowy) | 47 dB |
| Prędkość drukowania | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 38 stron/min |
| Technologia druku | Laser |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Funkcja drukowania N-w-1 | Tak |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 38 stron/min |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 7,9 s |
| Czas rozgrzewania | 200 s |
| Kopiowanie | |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 6,2 s |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Czas uzyskania pierwszej kopi (kolor, normalny) | 9,1 s |
| Prędkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4) | 40 kopii/min |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Funkcja kopiowania książek | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Maksymalna liczba kopii | 9999 kopii |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Funkcja automatycznego dopasowania | Tak |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 40 kopii/min |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 100 ark. |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Maksymalna liczba podajników | 5 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 650 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 250 ark. |
| Pojemność 2 podajnika papieru | 550 ark. |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 250 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 2300 ark. |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 100 ark. |
| Faks | |
| Automatyczne ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Fax | Faksowanie w kolorze |
| Rozdzielczość faksu (czarno-biała) | 300 x 300 DPI |
| Przekazywanie faksu | Tak |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Prędkość transmisyjna faksu | 3 s/str. |
| Wysyłanie faksów z opóźnieniem | Nie |
| Automatyczna redukcja | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Waga brutto palety | 289 g |
| Produktów na palecie | 6 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433100 |
| Skanowanie | |
| Skanuj do | USB Network folder Oprogramowanie TWAIN |
| Sterowniki skanera | TWAIN |
| Maksymalny obszar skanowania | 216 x 356 mm |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Technologia skanowania | CIS |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Format kompresji zdjęć | TIF JPG |
| Obsługiwane formaty dokumentów | TXT RTF XPS HTML |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Typ skanera | Skaner płaskiej powierzchni i ADF |
| Prędkość skanowania (czarny) | 45 stron/min |
| Prędkość skanowania (kolor) | 45 stron/min |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary kopert | DL C5 C6 B5 |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C6 C5 |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 356 mm |
| Typy nośników podajnika papieru | Card stock Gruby papier Koperty Zwykłyˌ czysty papier Papier typu bond Papier błyszczący Gruby papier Papier makulaturowy Folia Szorstki papier Etykieta/metka |
| Maksymalny obszar wydruku | 212 x 352 mm |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A4 A5 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B6 B5 |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76 - 216 mm |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 10x15 cm |
| Rozmiary nośników non-ISO | 16K |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 220 g/m² |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A81) 889899137529; (ABT) 889899137536 |
| HP dynamic security | Tak |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Silver ENERGY STAR Blue Angel |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Zrównoważone technologie i materiały | Nie |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Ślad węglowy | |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 77 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 4 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 97 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 180 |
Gwarancja 24 miesiące