Producenci
HP DVD-RW - USB F2B56AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Segment HP | Biznes |
| Konstrukcja | |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 144 mm |
| Głębokość produktu | 137,5 mm |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Technologia LightScribe | Nie |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717030 |
| Prędkość odczytu | |
| Szybkośc odczytu CD | 24x |
| Prędkość odczytu DVD-ROM | 8x |
| Prędkość pisania | |
| Prędkość zapisu DVD+R | 8x |
| Prędkość zapisu DVD+R dwuwarstwowej | 8x |
| Szybkość zapisu CD | 24x |
| Prędkość zapisu DVD+RW | 8x |
| Prędkość zapisu DVD-R dwuwarstwowej | 8x |
| Szybkość zapisu CD-R | 24x |
| Prędkość zapisu DVD-RW | 6x |
| Prędkość zapisu DVD-R | 8x |
Gwarancja 24 miesiące