Producenci
HP DesignJet T650 - drukarka w formacie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 1013 mm |
| Wysokość produktu | 932 mm |
| Głębokość produktu | 605 mm |
| Waga produktu | 29,5 kg |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 475 mm |
| Szerokość opakowania | 1155 mm |
| Głębokość opakowania | 575 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 38 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Tak |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty Czarny Cyjan Purpurowy |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 1200 DPI |
| Języki opisu strony | CALS G4 URF HP-RTL JPEG HP-GL/2 |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Skanowanie | |
| Skanowanie | Nie |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna średnica rolki | 10 cm |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykły Papier typu bond Gruby papier Papier satynowy Papier błyszczący |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A2 A1 A4 A3 |
| Cięte arkusze | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Nie zawiera rtęci |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące