Producenci
HP Designjet 24-calowa drukarka wielofunkcyjna T830
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 35 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 1098 mm |
| Głębokość produktu | 605 mm |
| Waga produktu | 46,7 kg |
| Wysokość produktu | 1155 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 48 dB |
| Segment HP | Biznes |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 1000 MB |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 16 dB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 570 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 65,7 kg |
| Wysokość opakowania | 645 mm |
| Szerokość opakowania | 1310 mm |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Wi-Fi | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty Czarny matowy Purpurowy Cyjan |
| Głowice drukujące | 1 |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 1200 DPI |
| Rozdzielczość koloru | 2400 x 1200 DPI |
| Kolor | Tak |
| Języki opisu strony | CALS G4 URF HP-RTL HP-GL/2 TIFF |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 50 - 400% |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Skanowanie | |
| Technologia skanowania | CIS |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Dokładność | 0,1% |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Skanuj do | Chmura USB |
| Maksymalna grubość nośnika | 0,8 mm |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna średnica rolki | 10 cm |
| Margines wydruku (miary metryczne) | 5 x 5 x 5 x 5 |
| Maksymalny obszar wydruku | 610 x 1897 mm |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier typu bond Papier błyszczący Papier fotograficzny Papier powlekany Zwykły? czysty papier |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A2 A3 A1 A4 |
| Grubość nośnika | 0.8 mm |
| Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku | A3 A4 |
| Cięte arkusze | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy niebezpieczne dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami i nie wyrzucać do śmieci. W przypadku wycieku tuszu unikać wdychania oparów. Unikać kontaktu z tuszem. Może powodować podrażnienia skóry i oczu. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP ePrint | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Silver ENERGY STAR |
| Zrównoważone technologie i materiały | Obniżenie zużycia papieru nawet o 50% dzięki modułowi automatycznego druku dwustronnego |
Gwarancja 24 miesiące