Producenci
HP Designjet 36-calowa drukarka PostScript T1600
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zasilanie | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 82 kg |
| Szerokość produktu | 1390 mm |
| Wysokość produktu | 1080 mm |
| Głębokość produktu | 760 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pamięć RAM | 500 GB |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 32 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 42 dB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1477 mm |
| Wysokość opakowania | 800 mm |
| Głębokość opakowania | 767 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 113 kg |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Port USB | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Bezpieczeństwo | EU (LVD and EN 60950-1 compliant); Russia, Belarus, Khazakstan (EAC); Ukraine (UA) |
| Standardy EMC | Compliant with Class B requirements, including: EU (EMC Directive) |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Tak |
| Liczba wkładów drukujących | 6 |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Języki opisu strony | PostScript 3 PDF 1.7 HP-RTL HP-GL/2 TIFF |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 1200 DPI |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy Czarny fotograficzny Czarny matowy Szary Żółty Cyjan |
| Głowice drukujące | 1 universal printhead |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Skanowanie | |
| Skanowanie | Nie |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna średnica rolki | 14 cm |
| Maksymalny obszar wydruku | 914 x 1219 mm |
| Grubość nośnika | 0.5 mm |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier satynowy Papier typu bond Gruby papier Papier błyszczący Papier matowy Papier półbłyszczący Papier powlekany |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A3 A2 A0 A4 A1 |
| Szerokość nośnika (arkusze) | 914 mm |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP ePrint | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące