Producenci
HP Designjet 36-calowa drukarka T850
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | CE VCCI CCC RoHS WEEE KCC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 967 mm |
| Szerokość produktu | 1407 mm |
| Głębokość produktu | 701 mm |
| Waga produktu | 47 kg |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 71 kg |
| Wysokość opakowania | 650 mm |
| Szerokość opakowania | 1575 mm |
| Głębokość opakowania | 570 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint |
| Pozostałe funkcje | |
| Dokładność linii | ±0,1% |
| Maksymalna pojemność wejściowa roli | 1 |
| Prędkość drukowania | |
| Języki opisu strony | URF HP-RTL JPEG HP-GL/2 TIFF CALS G4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 1200 DPI |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan Żółty Purpurowy Czarny matowy |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kolor | Tak |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Nie |
| Skanowanie | |
| Skanowanie | Nie |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykły? czysty papier Papier typu bond Ciężki nośnik Papier fotograficzny Papier matowy Papier powlekany |
| Zalecana gramatura nośników | 60 - 280 g/m2 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A0 A3 A2 A1 |
| Maksymalna szerokość nośników | 914 |
| Cięte arkusze | Tak |
| Niedrukowalny obszar nośników roli (miary imperialne) | 0.2 x 0.2 x 0.2 x 0.2 |
| Waga rolki (tylna rolka) | 6,2 kg |
| Maksymalny obszar wydruku | A0 (841 x 1189 mm) |
| Maksymalna średnica rolki | 10 cm |
| Grubość nośnika | 0.3 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR EPEAT UL ECOLOGO |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące