Producenci
HP Designjet 36-calowe urządzenie wielofunkcyjne T950
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | WEEE RoHS REACH CE |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,1 W |
| Pobór mocy | 35 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 3,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 71 kg |
| Głębokość produktu | 720 mm |
| Wysokość produktu | 967 mm |
| Szerokość produktu | 1407 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Wydajność | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 GB |
| Segment HP | Biznes |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 780 mm |
| Szerokość opakowania | 1575 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 97 kg |
| Głębokość opakowania | 630 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint HP ePrint |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Maksymalny format skanowania | 914 x 2770 mm |
| Dokładność linii | ±0,1% |
| Maksymalna pojemność wejściowa roli | 1 |
| Niedrukowalny obszar (miary imperialne, cięcie papieru) | 0.2 x 0.2 x 0.2 x 0.2 |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy Cyjan Żółty Czarny matowy |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kolor | Tak |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 1200 DPI |
| Języki opisu strony | HP-RTL JPEG TIFF URF HP-GL/2 CALS G4 |
| Tempo drukowania (standardowa jakość, A1) | 120 pph |
| Kopiowanie | |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 50 - 400% |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Skanowanie | |
| Skanuj do | Network folder USB PC Chmura |
| Maksymalna długość skanowania | 7 m |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Typ skanera | Skaner z podajnikiem |
| Technologia skanowania | CIS |
| Minimalny format skanowania | 127 x 127 |
| Maksymalna grubość nośnika | 0,8 mm |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna średnica rolki | 14 cm |
| Grubość nośnika | 0.3 mm |
| Maksymalny obszar wydruku | A0 (841 x 1189 mm) |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier fotograficzny Zwykły? czysty papier Papier typu bond Papier błyszczący Papier powlekany Papier matowy Gruby papier |
| Zalecana gramatura nośników | 60 - 280 g/m2 |
| Maksymalna szerokość nośników | 914 mm |
| Sztaplarka | Tak |
| Cięte arkusze | Tak |
| Maksymalna szerokość rolki | 91,4 cm |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A3 A0 A1 A4 A2 |
| Waga rolki (tylna rolka) | 13 kg |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR EPEAT ErP UL ECOLOGO |
Gwarancja 24 miesiące