Producenci
HP Designjet 44-calowa drukarka PostScript T1700dr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 100 W |
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 24 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 74 kg |
| Głębokość produktu | 695 mm |
| Wysokość produktu | 998 mm |
| Szerokość produktu | 1802 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Nośniki | HDD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 4 GB |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 5 dB |
| Pamięć wbudowana | 500 GB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 770 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 128 kg |
| Szerokość opakowania | 1955 mm |
| Wysokość opakowania | 710 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Port USB | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Języki opisu strony | HP-GL/2 TIFF PDF 1.7 URF PostScript 3 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Szary Cyjan Żółty Purpurowy Czarny fotograficzny Czarny matowy |
| Kolor | Tak |
| Głowice drukujące | 3 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 1200 DPI |
| Liczba wkładów drukujących | 6 |
| Tempo drukowania (standardowa jakość, A1) | 116 pph |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Skanowanie | |
| Skanowanie | Nie |
| Dokładność | 0,1% |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalny obszar wydruku | 1118 x 1676 mm |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A0 A2 A1 A3 |
| Rolka papieru | Tak |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier matowy Papier powlekany Papier błyszczący Papier satynowy Papier typu bond Gruby papier |
| Maksymalna średnica rolki | 13,5 cm |
| Margines górny (rola) | 3 mm |
| Cięte arkusze | Tak |
| Grubość nośnika | 0.8 mm |
| Obszar niezadrukowany (role) | 3 mm |
| Maksymalna szerokość rolki | 111,8 cm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące