Producenci
HP Designjet 44-calowa drukarka PostScript Z6
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Pobór mocy | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 86 kg |
| Wysokość produktu | 998 mm |
| Szerokość produktu | 1802 mm |
| Głębokość produktu | 695 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 GB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 42 dB |
| Pamięć wbudowana | 500 GB |
| Nośniki | HDD |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 33 dB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 123 kg |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Głębokość opakowania | 766 mm |
| Szerokość opakowania | 1950 mm |
| Wysokość opakowania | 718 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Port USB | Nie |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Tak |
| Liczba wkładów drukujących | 6 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan Purpurowy Czarny fotograficzny Czarny matowy Żółty Czerwony chromatyczny |
| Prędkość druku (jakosc normalna) | 85.1 m2/hr |
| Języki opisu strony | PDF 1.7 PostScript 3 HP-RTL JPEG CALS G4 TIFF HP-GL/2 |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Głowice drukujące | 3 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 1200 DPI |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Skanowanie | |
| Skanowanie | Nie |
| Obsługa papieru | |
| Obsługa różnych szerokości rolki | 279 - 1118 |
| Maksymalna szerokość rolki | 111,8 cm |
| Grubość nośnika | 0.8 mm |
| Typy nośników podajnika papieru | Baner |
| Maksymalna średnica rolki | 13,5 cm |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP Web Jetadmin | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Bezrtęciowe |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące