Producenci
HP Designjet 44-calowa drukarka T1700dr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Pobór mocy | 100 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 24 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 998 mm |
| Głębokość produktu | 695 mm |
| Szerokość produktu | 1802 mm |
| Waga produktu | 74 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Szary |
| Poziom mocy akustycznej (czuwanie) | 5 dB |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pamięć wbudowana | 500 GB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 GB |
| Nośniki | HDD |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 128 kg |
| Szerokość opakowania | 1955 mm |
| Wysokość opakowania | 710 mm |
| Głębokość opakowania | 770 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość drukowania | |
| Języki opisu strony | URF TIFF HP-GL/2 |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Liczba wkładów drukujących | 6 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 1200 DPI |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy Cyjan Czarny fotograficzny Czarny matowy Żółty Szary |
| Głowice drukujące | 3 |
| Kolor | Tak |
| Tempo drukowania (standardowa jakość, A1) | 116 pph |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Skanowanie | |
| Skanowanie | Nie |
| Dokładność | 0,1% |
| Obsługa papieru | |
| Obszar niezadrukowany (role) | 3 mm |
| Margines górny (rola) | 3 mm |
| Grubość nośnika | 0.8 mm |
| Rolka papieru | Tak |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier typu bond Papier fotograficzny Papier powlekany |
| Maksymalny obszar wydruku | 1118 x 1676 mm |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A3 A2 A1 A0 |
| Cięte arkusze | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące