Producenci
HP Designjet Drukarka T230 24”
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Pobór mocy | 35 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 2,1 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 21,5 kg |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Szerokość produktu | 1013 mm |
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 575 mm |
| Wysokość opakowania | 405 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 28 kg |
| Szerokość opakowania | 1155 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Port USB | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Prędkość drukowania | |
| Języki opisu strony | JPEG URF |
| Rozdzielczość koloru | 2400 x 1200 DPI |
| Kolor | Tak |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan Purpurowy Żółty Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 1200 DPI |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Nie |
| Skanowanie | |
| Maksymalna grubość nośnika | 0,3 mm |
| Dokładność | 0,1% |
| Skanowanie | Nie |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier powlekany Papier półbłyszczący Papier satynowy Papier błyszczący Papier matowy Papier fotograficzny Gruby papier Zwykły? czysty papier Papier typu bond |
| Maksymalna szerokość rolki | 61 cm |
| Cięte arkusze | Nie |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A1 A2 A3 |
| Maksymalny obszar wydruku | A1 (594 x 841 mm) |
| Maksymalna średnica rolki | 27,9 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z tuszem. Może powodować podrażnienia skóry i oczu. W przypadku wycieku tuszu unikać wdychania oparów. Produkt zawiera elementy niebezpieczne dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami i nie wyrzucać do śmieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Obniżenie zużycia papieru nawet o 50% dzięki modułowi automatycznego druku dwustronnego |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) ENERGY STAR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące