Producenci
HP Designjet Drukarka T630 36”
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 35 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 34,7 kg |
| Wysokość produktu | 932 mm |
| Szerokość produktu | 1317 mm |
| Głębokość produktu | 605 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Segment HP | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 590 mm |
| Głębokość opakowania | 575 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 55,3 kg |
| Szerokość opakowania | 1470 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Nie |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Prędkość drukowania | |
| Języki opisu strony | HP-RTL JPEG URF CALS G4 HP-GL/2 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty Purpurowy Cyjan Czarny |
| Rozdzielczość koloru | 2400 x 1200 DPI |
| Głowice drukujące | 1 |
| Kolor | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 1200 DPI |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Tempo drukowania (standardowa jakość, A1) | 76 pph |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Skanowanie | |
| Skanowanie | Nie |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier matowy Papier fotograficzny Papier typu bond Zwykły? czysty papier Papier półbłyszczący Papier błyszczący Papier powlekany Gruby papier Papier satynowy |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A3 A0 A2 A1 A4 |
| Grubość nośnika | 0.3 mm |
| Cięte arkusze | Tak |
| Maksymalna średnica rolki | 10 cm |
| Maksymalny obszar wydruku | 914 x 1897 mm |
| Maksymalna szerokość rolki | 91,4 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | W przypadku wycieku tuszu unikać wdychania oparów. Unikać kontaktu z tuszem. Może powodować podrażnienia skóry i oczu. Produkt zawiera elementy niebezpieczne dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami i nie wyrzucać do śmieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Obniżenie zużycia papieru nawet o 50% dzięki modułowi automatycznego druku dwustronnego |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące