Producenci
HP Designjet Drukarka T650, 24-calowa, wersja na rok 2025
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 2,1 W |
| Pobór mocy | 35 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 29,5 kg |
| Wysokość produktu | 932 mm |
| Głębokość produktu | 605 mm |
| Szerokość produktu | 1013 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kraj pochodzenia | Tajlandia Szwajcaria Chiny |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Segment HP | Biznes |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 38 kg |
| Szerokość opakowania | 1155 mm |
| Głębokość opakowania | 575 mm |
| Wysokość opakowania | 475 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod unspsc | 43212104 |
| Prędkość drukowania | |
| Tempo drukowania (standardowa jakość, A1) | 81 pph |
| Kolor | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny Cyjan Żółty Purpurowy |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Rozdzielczość koloru | 2400 x 1200 DPI |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 1200 DPI |
| Języki opisu strony | CALS G4 HP-RTL JPEG HP-GL/2 URF |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Nie |
| Skanowanie | |
| Skanowanie | Nie |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna szerokość rolki | 61 cm |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A2 A1 A4 A3 |
| Cięte arkusze | Tak |
| Maksymalny obszar wydruku | A1 (594 x 841 mm) |
| Maksymalna średnica rolki | 10 cm |
| Niestandardowe wymiary nośników | Auto sheet feeder: 210 x 279 to 330 x 482 mm; manual feed: 210 x 279 to 610 x 1897 mm |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier typu bond Papier błyszczący Papier matowy Gruby papier Papier fotograficzny Papier powlekany Papier półbłyszczący Papier satynowy Zwykłyˌ czysty papier |
| Zalecana gramatura nośników | 60 - 280 g/m² |
| Grubość nośnika | 0.3 mm |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP dynamic security | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) ENERGY STAR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące