Producenci
HP Designjet Drukarka T650 36”
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 35 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 35,4 kg |
| Głębokość produktu | 605 mm |
| Szerokość produktu | 1317 mm |
| Wysokość produktu | 932 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Segment HP | Biznes |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1470 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 56 kg |
| Wysokość opakowania | 590 mm |
| Głębokość opakowania | 575 mm |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Port USB | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Języki opisu strony | HP-GL/2 CALS G4 URF HP-RTL JPEG |
| Kolor | Tak |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy Cyjan Żółty Czarny |
| Głowice drukujące | 1 |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 1200 DPI |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Skanowanie | |
| Skanowanie | Nie |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier typu bond Zwykły? czysty papier Papier satynowy Papier powlekany Papier fotograficzny Papier błyszczący |
| Maksymalny obszar wydruku | 914 x 1897 mm |
| Cięte arkusze | Tak |
| Maksymalna średnica rolki | 10 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z tuszem. Może powodować podrażnienia skóry i oczu. W przypadku wycieku tuszu unikać wdychania oparów. Produkt zawiera elementy niebezpieczne dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami i nie wyrzucać do śmieci. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold ENERGY STAR |
Gwarancja 24 miesiące