Producenci
HP EliteDesk 800 G1 i7-4790 8GB 128GB SSD SFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Konfiguracje PCI Express | 1x16 2x8 1x8+2x4 |
| Parytet FSB | Nie |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4 GHz |
| Nazwa kodowa procesora | Haswell |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 5 GT/s |
| Proces litograficzny | 22 nm |
| Liczba wątków | 8 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 16 |
| Seria procesora | Intel Core i7-4700 Desktop series |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | i7-4790 |
| Taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Cache procesora | 8 MB |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Tcase | 72,72 °C |
| Gniazdo procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 84 W |
| Generacja procesora | 4th gen Intel® Core™ i7 |
| Producent procesora | Intel |
| Typ magistrali | DMI |
| Liczba procesorów | 1 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 4600 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | SFF |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,6 kg |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 338 mm |
| Głębokość produktu | 379 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 128 GB |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 128 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 128 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 6 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 10Pro 64bit dla komputerów HP |
| Segmentowe tagowanie Intel® | Domowe biuro, Small Business |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |