Producenci
HP EliteDesk 800 G4 i5-8500T Tiny 8GB 240GB SSD Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2,1 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | i5-8500T |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Cache procesora | 9 MB |
| Generacja procesora | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 1,6 GHz |
| Typ magistrali | DMI3 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 25 W |
| Liczba procesorów | 1 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Tiny |
| Moc | |
| Zasilanie | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 177 mm |
| Wysokość opakowania | 223 mm |
| Głębokość opakowania | 128 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,95 kg |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Waga produktu | 960 g |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Układ audio | Conexant CX20632 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel Q370 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone |
| Typ produktu | Mini PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Premium |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Interfejs HDD | SATA |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 240 GB |
| Nośniki | HDD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Gniazdo kart M.2 (pamięć) | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Gniazdo kart M.2 (bezprzewodowe) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 10Pro 64bit dla komputerów HP System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Segment HP | Biznes |