Producenci
HP JD094B SFP+ TRANSCEIVER SM/HP JD094B COMPATIBLE SFP+SM LC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Hot-swap | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2104865 h |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 12,6 mm |
| Waga produktu | 20 g |
| Szerokość produktu | 13,9 mm |
| Głębokość produktu | 58,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) | Tak |
| Cyfrowe Monitorowanie Diagnostyczne (DDM) | Tak |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Standard karty sieciowej SFP | LR |
| Maksymalny dystans transferu | 10000 m |
| Długość fali | 1310 nm |
| Złącze światłowodowe | LC |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pełny |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ae |
| Typ interfejsu | SFP+ |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 119 mm |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 49 g |
| Głębokość opakowania | 92 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85369010 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 211 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 358 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 55 szt. |
Gwarancja 24 miesiące