Producenci
HP Kalkulator naukowy biurowy HP 10SPLUS/INT BX, 240 funkcji, 147x77x24mm, biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Ilość przycisków | 50 |
| Model | Kalkulator naukowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Układ | Kieszonkowy |
| Moc | |
| Typ baterii | LR44 |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Automatyczne wyłączanie po | 5 min |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wydajność | |
| Liczba zapisów pamięci | 9 |
| Funkcje matematyczne | Konwersje biegunowe Konwersje szesnastkowe Konwersje prostokątne Konwersje dziesiętne |
| Liczba funkcji | 240 |
| Funkcja statystyczna | Kombinacja Analiza regresji Liczby losowe Permutacja Statystyki podsumowujące |
| Wyświetlacz | |
| Ilość wyświetlanych linii | 2 |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące