Producenci
HP LaserJet Podajnik na 550 arkuszy dla drukarek Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Cechy | |
| Model | Podajnik uniwersalny |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 550 ark. |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 131 mm |
| Głębokość produktu | 357 mm |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Szerokość produktu | 381 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 469 mm |
| Szerokość opakowania | 469 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,7 kg |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produktów na palecie | 50 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
Gwarancja 24 miesiące