Producenci
HP LaserJet Podajnik papieru na 550 arkuszy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 550 ark. |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 418 mm |
| Głębokość produktu | 356 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 5,06 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,86 kg |
| Wysokość opakowania | 466 mm |
| Głębokość opakowania | 284 mm |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt wymaga specjalnej utylizacji, nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. Zachowaj ostrożność podczas obsługi urządzenia, może zawierać części pod napięciem. Unikaj kontaktu z tonerem, może podrażniać skórę i drogi oddechowe. |
Gwarancja 24 miesiące