Producenci
HP Niszczarka ONESHRED 10MC, mikrościnki, P-5, 10 kart., 20l, jasnoszara
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Koła transportowe | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-5 |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Pojemność kosza | 20 l |
| Automatyczne cofanie | Tak |
| Cicha praca | Tak |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie mikro-cięte |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9,4 kg |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 534 mm |
| Szerokość produktu | 354 mm |
| Wydajność | |
| Wydajność rozdrabniania | 10 arkuszy |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc | 350 W |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Wymiary ścinek | 2 x 15 mm |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. Trzymać z dala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące