Producenci
HP Niszczarka ONESHRED 12CC, 23L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Podajnik papieru | Ręczny |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Pojemność kosza | 23 l |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie mikro-cięte |
| Koła transportowe | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Waga produktu | 5,9 kg |
| Wysokość produktu | 485 mm |
| Wydajność | |
| Wydajność rozdrabniania | 12 arkuszy |
| Wymiary ścinek | 4 x 35 mm |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. Trzymać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące