Producenci
HP Niszczarka ONESHRED 24CC, ścinki, P-4, 24 kart., 30l, jasnoszara (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Pojemność kosza | 30 l |
| Cicha praca | Tak |
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Koła transportowe | Tak |
| Automatyczne cofanie | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie mikro-cięte |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 295 mm |
| Waga produktu | 20 kg |
| Szerokość produktu | 424,3 mm |
| Wysokość produktu | 644,5 mm |
| Wydajność | |
| Wymiary ścinek | 4 x 35 mm |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 24 arkusze |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Moc | 680 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące