Producenci
HP Niszczarka ONESHRED Auto 100CC, biało-szara
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Szary |
| Pojemność kosza | 17 l |
| Koła transportowe | Nie |
| Podajnik papieru | Automatyczny Ręczny |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wysuwany pojemnik | Tak |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie mikro-cięte |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 331 mm |
| Waga produktu | 8,4 kg |
| Wysokość produktu | 502 mm |
| Głębokość produktu | 218 mm |
| Wydajność | |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Wymiary ścinek | 4,3 x 12 mm |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Wydajność rozdrabniania | 100 arkuszy |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. Trzymać z dala od dzieci. Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące