Producenci
HP Niszczarka ONESHRED Auto 200CC, biało-szara
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Koła transportowe | Nie |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wysuwany pojemnik | Tak |
| Pojemność kosza | 28 l |
| Podajnik papieru | Ręczny Automatyczny |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie mikro-cięte |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 586 mm |
| Waga produktu | 13,1 kg |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Wydajność | |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Wymiary ścinek | 4,3 x 12 mm |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 200 arkuszy |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. Trzymać zdala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące