Producenci
HP OfficeJet Pro Drukarka 9110b
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-officejet-pro-8020-all-in-one-printer-series/model/25479554?sku=1KR64B&serialnumber=1KR64B |
| Cechy | |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Języki opisu strony | PDF PCL 6 PCL 5 PostScript |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Maksymalne obciążenie | 25000 stron/mies. |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Cykl pracy (zalecany) | 0 - 1500 stron/mies. |
| Kraj pochodzenia | Tajlandia |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Nazwa koloru | Cement |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Typ ekranu | CGD |
| Kolor produktu | Szary |
| Przekątna ekranu | 2,7" |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1,16 W |
| Tryb wyłączenia | 0,13 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 3,49 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 519,8 mm |
| Wysokość produktu | 195,6 mm |
| Waga produktu | 6,15 kg |
| Szerokość produktu | 439 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 25 - 75% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 4500 m |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise SSL/TLS HTTPS |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Mopria Print Service |
| Wi-Fi | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | Linux ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Wydajność | |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,7 dB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Taktowanie procesora | 1200 MHz |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Rok wprowadzenia | 2023 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 283 mm |
| Szerokość opakowania | 487 mm |
| Wysokość opakowania | 409 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 420 stron(y) |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 800 stron(y) |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 2584 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1219,2 x 1016 x 2583,9 mm (48 x 40 x 101.7") |
| Liczba użytkowników | 5 użyt. |
| Ilość głowic | 4 |
| Prędkość drukowania | |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 22 stron/min |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 12 s |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 18 stron/min |
| Prędkość druku (A4/US Letter, w kolorze, tryb roboczy) | 32 stron/min |
| Rozdzielczość koloru | 4800 x 1200 DPI |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 13 s |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 1200 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft) | 32 stron/min |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) czarny | 22 stron/min |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) w kolorze | 18 stron/min |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Nie |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 250 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 60 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 60 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 48 szt. |
| Waga brutto palety | 430 g |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skanowanie | |
| Skanowanie | Nie |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 A5 A6 |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykły? czysty papier Papier fotograficzny Papier matowy Gruby papier Papier błyszczący Papier makulaturowy |
| Rozmiary nośników non-ISO | Karta Hagaki |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 280 g/m2 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku | List A4 |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 356 mm |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 13x18 10x15 cm 8.5x13" |
| Rozmiary kopert | DL C6 C5 |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C6 C5 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy niebezpieczne dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami i nie wyrzucać do śmieci. W przypadku wycieku tuszu unikać wdychania oparów. Unikać kontaktu z tuszem. Może powodować podrażnienia skóry i oczu. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Automatyczne włączanie / wyłączanie HP | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190781107095 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (201) 808736844895; (251) 808736844925; (301) 884962781005; (999) 884962780992; (BA3) 808736844888 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Blue Angel |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Ślad węglowy | |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 4 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 76 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 422 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 24 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 500 |
Gwarancja 24 miesiące