Producenci
HP Officejet Pro 9010e All-in-One - mu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Języki opisu strony | PCL 3 GUI |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Cykl pracy (zalecany) | 0 - 1500 stron/mies. |
| Funkcja duplex | Faks Skanowanie Drukuj |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Nadajnik cyfrowy | Tak |
| Zalecana ilość stron drukuwanych miesięcznie | 25000 stron/mies. |
| Konstrukcja | |
| Przekątna ekranu | 2,7" |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | CGD |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,08 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 1,2 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 5,8 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 30 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9,29 kg |
| Głębokość produktu | 342,5 mm |
| Szerokość produktu | 439,3 mm |
| Wysokość produktu | 278 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zalecana wilgotność względna podczas eksploatacji | 25 - 75% |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | HTTPS WPA2-Enterprise SSL/TLS |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint Mopria Print Service |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 11 Windows 10 Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 Windows Server 2012 x64 Windows Server 2008 R2 x64 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 1200 MHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 6,9 dB |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 409 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11 kg |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Głębokość opakowania | 325 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 850 stron(y) |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 420 stron(y) |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Faks polling | Tak |
| Ilość głowic | 4 |
| Poziom mocy akustycznej (gotowy) | 26 dB |
| Liczba użytkowników | 5 użyt. |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft) | 32 stron/min |
| Marginesy przy druku (górny, dolny, lewy, prawy) | 3,3 mm |
| Funkcja drukowania broszury | Tak |
| Rozdzielczość koloru | 4800 x 1200 DPI |
| Prędkość druku (A4/US Letter, w kolorze, tryb roboczy) | 32 stron/min |
| Rozdzielczość wydruku w czerni | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) czarny | 22 stron/min |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 22 stron/min |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 18 stron/min |
| Funkcja drukowania N-w-1 | Tak |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 9 s |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) w kolorze | 18 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 1200 DPI |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 10 s |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Kopiowanie | |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 32 kopii/min |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Prędkość drukowania (czarny, typ roboczy, format A4) | 32 kopii/min |
| Prędkość kopiowania (kolor, kopia robocza, A40 | 32 kopii/min |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Funkcja automatycznego dopasowania | Tak |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Prędkość kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4) | 32 kopii/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 250 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 60 ark. |
| Maksymalna liczba podajników | 1 |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 250 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 60 ark. |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 35 ark. |
| Faks | |
| Prędkość wybierania numeru | Tak |
| Faksowanie dwustronne | Tak |
| Rozdzielczość faksu (kolor) | 200 x 200 DPI |
| Przekazywanie faksu | Tak |
| Wysyłanie faksów z opóźnieniem | Tak |
| Automatyczne ponowne wybieranie numeru | Tak |
| Automatyczna redukcja | Tak |
| Pamięć faksu | 100 stron(y) |
| Prędkość transmisyjna faksu | 4 s/str. |
| Rozdzielczość faksu (czarno-biała) | 300 x 300 DPI |
| Fax | Faksowanie w kolorze |
| Skanowanie | |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Wersja sterownika twain | 2,1 |
| Głębokość koloru wejścia | 24 bit |
| Format kompresji zdjęć | BMP PNG JPG TIFF |
| Maksymalny obszar skanowania | 215,9 x 297 mm |
| Obsługiwane formaty dokumentów | RTF TXT |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Sterowniki skanera | TWAIN |
| Technologia skanowania | CIS |
| Skanuj do | Oprogramowanie E-mail Server |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Obsługa papieru | |
| Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku | A4 List |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 356 mm |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier makulaturowy Papier fotograficzny Papier matowy Zwykły Gruby papier Papier błyszczący |
| Rozmiary kopert | DL C6 C5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A6 A5 A4 |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C5 C6 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 280 g/m2 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Karta Hagaki |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 8.5x13" 10x15 cm 13x18 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP dynamic security | Tak |
| HP Instant Ink | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Bezrtęciowe |
| Ślad węglowy | |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 23 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 7 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 5 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 30 |
Gwarancja 24 miesiące