Producenci
HP POLY Kamera z głośnikiem soundbar Studio USB 842D4AA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,34 kg |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | USB |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Kamera | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Poziomy punt widzenia | 110° |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Video | |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością. |
| System komputerowy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8.1 Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.14 Mojave |
Gwarancja 24 miesiące