Producenci
HP Pavilion AIO 32-b0242nw i5-12400T 31.5" WQHD 16GB DDR4 3200 SSD1TB GeForce RTX 3050 Ti Win11
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) | 829160697413 |
| Waga produktu | 14 kg |
| Procesor | |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-12400T |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Taktowanie procesora | 1,8 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 18 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 12 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Grafika | |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Błyszczący czarny |
| Rok wprowadzenia | 2022 |
| Miesiąc wprowadzenia | 7 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 210 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 14 kg |
| Szerokość opakowania | 875 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 20,5 kg |
| Głębokość opakowania | 285 mm |
| Wysokość opakowania | 680 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 714,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 557,7 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 204,3 mm |
| Sieć | |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Układ płyty głównej | Intel H670 |
| Zawartość opakowania | |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Bezprzewodowy |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Dołączona myszka | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Paleta barw | 99% |
| Ekran matowy | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 350 cd/m2 |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Typ HD | Quad HD |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Audio | |
| Producent głośników | Bang & Olufsen |
| Ilość głośników | 6 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | B&O PLAY |
| Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP Connection Optimizer; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP Audio Switch; myHP; HP Privacy Settings; HP QuickDrop; Promocja na usługę Dropbox; HP Smart Health; HP Smart; HP PC H |
| Oprogramowanie próbne | McAfee LiveSafe (30-dniowa wersja próbna), Microsoft Office (30-dniowa wersja próbna). |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Typ pamięci SSD | TLC |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express, NVMe |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Ilość wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Obudowa | All-in-One |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80,01 cm |
| Zasilanie | 210 W |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Segment HP | Dom |
| Przednia kamera HP | HP Webcam |
| Dostarczone oprogramowanie HP | HP Audio Switch; HP Connection Optimizer; HP QuickDrop; OMEN Gaming Hub |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Obniżenie zużycia papieru nawet o 50% dzięki modułowi automatycznego druku dwustronnego |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold ENERGY STAR |