Producenci
HP Podajnik na 550 arkuszy do drukarek LaserJet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Cechy | |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Maksymalna pojemność | 550 ark. |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 447 mm |
| Szerokość produktu | 407 mm |
| Wysokość produktu | 154,6 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 497 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,7 kg |
| Wysokość opakowania | 583 mm |
| Szerokość opakowania | 284 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. Trzymać z dala od dzieci. Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki. |
Gwarancja 24 miesiące