Producenci
HP ProDesk 490 G3 i5-4570 8GB 240GB SSD TOWER Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Seria procesora | Intel Core i5-4500 Desktop Series |
| Proces litograficzny | 28 nm |
| Liczba wątków | 4 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-4570 |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 5 GT/s |
| Gniazdo procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Producent procesora | Intel |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Generacja procesora | 4th gen Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 4600 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR3-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Konstrukcja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Micro Tower |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Moc | |
| Zasilanie | 320 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 182,8 mm |
| Waga produktu | 7,14 kg |
| Głębokość produktu | 402 mm |
| Wysokość produktu | 357 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| System dźwięku | DTS Studio Sound |
| Układ płyty głównej | Intel® H87 |
| Typ produktu | PC |
| Zawartość opakowania | |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| PCI Express x1 slots | 3 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 240 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 6 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Windows 10Pro 64bit dla komputerów HP System jest preinstalowany na dysku Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |