Producenci
HP ProDesk 600 G2 i5-6500 8GB 256GB SSD SFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | 6th gen Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | i5-6500 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,6 GHz |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | DIMM x 4 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 Mhz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Obudowa | SFF |
| Przeznaczenie | Poziome |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 379 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 338 mm |
| Waga produktu | 6,63 kg |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Sprawdzona produktywność |
| Układ płyty głównej | Intel Q150 |
| Układ audio | Realtek ALC221 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 3 |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów PS/2 | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Mikrofon | Tak |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Cechy szczególne | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 10Pro 64bit dla komputerów HP System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Segment HP | Biznes |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |