Producenci
HP ProDesk 600 G3 Tiny i3-6100T 8GB 240GB SSD mSFF Win10pro UŻYWANY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Cache procesora | 3 MB |
| Taktowanie procesora | 3,2 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Model procesora | i3-6100T |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Seria procesora | Intel Core i3-6100 Desktop series |
| Liczba wątków | 4 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Generacja procesora | 6th gen Intel® Core™ i3 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 Mhz |
| Konstrukcja | |
| Odnowiony | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Obudowa | mini PC |
| Moc | |
| Zasilanie | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 34,2 mm |
| Szerokość produktu | 177 mm |
| Waga produktu | 1,21 kg |
| Wysokość produktu | 174,7 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Układ audio | Conexant CX20632 |
| Układ płyty głównej | Intel® Q270 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 240 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |
| Mikrofon | Nie |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Specyficzne cechy | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy Windows 10Pro 64bit dla komputerów HP System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Segment HP | Biznes |