Producenci
HP ProOne 240 G9 AIO i5-1235U 23,8"FHD 250nits 16GB 3200 SSD256 UHD Graphics W11Pro 3Y Onsite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Waga produktu | 5,37 kg |
| Procesor | |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Model procesora | i5-1235U |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 12 |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 12 W |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Gniazda pamięci | 1 |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Rok wprowadzenia | 2023 |
| Miesiąc wprowadzenia | 7 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 183,7 mm |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Szerokość opakowania | 641 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 419 mm |
| Głębokość opakowania | 277 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,37 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8852AE |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Zawartość opakowania | |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Dołączona myszka | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 72% |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3274 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP Connection Optimizer; Obsługa HP Hotkey; HP Power Manager; myHP; HP Privacy Settings; HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics do systemu Windows; HP Services Scan; Usługa HP Smart Support (do |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express, NVMe |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Kamera | |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Dołączony wyświetlacz | Tak |
| Ilość wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Obudowa | All-in-One |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Segment HP | Biznes |
| HP Support Assistant | Tak |
| HP JumpStart | Tak |
| Narzędzia HP Security | Pętla na kłódkę; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Zintegrowana blokada kablowa akcesoriów; Wąska blokada kablowa |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Bezrtęciowe |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące