Producenci
HP ProOne 245 G10 AIO Ryzen 5 7520U 23.8"FHD 60Hz 250nits AG 16GB SSD512 Radeon 610M W11Pro 3Y OnSite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/details/hp-color-laserjet-pro-3201-3204,-3288-printer-series/model/2102048004?sku=8D7L0A ; https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_7795476_en-US-1.pdf ; https:/ |
| Procesor | |
| Liczba wątków | 8 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Model procesora | 7520U |
| Cache procesora | 4 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 7000 Series |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon 610M |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Rok wprowadzenia | 2024 |
| Nazwa koloru | Shell white |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 90 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 277 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Waga produktu | 5,37 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 419 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 183,7 mm |
| Szerokość opakowania | 641 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,37 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Typ anteny | 1x1 |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Zawartość opakowania | |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Model urządzenia wejściowego | HP 125 Wired Mouse |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ HD | Full HD |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Paleta barw | 72% |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Ekran matowy | Tak |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3274 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie przed instalacją | Wyszukiwarka Bing dla IE11; HP Audio Switch; Dokumentacja HP; HP Support Assistant; McAfee LiveSafe™; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; HP Setup Integrated OOBE; Oprogramowani |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Certyfikaty | |
| Niski halogen | Tak |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Kamera | |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Dołączony wyświetlacz | Tak |
| Obudowa | All-in-One |
| Dane logistyczne | |
| Kod unspsc | 43211507 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197497973648, 197497973655, 196548369119, 197497973662 |
| Segment HP | Biznes |
| HP Support Assistant | Tak |
| HP JumpStart | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR EPEAT |
| Zrównoważone technologie i materiały | Bezrtęciowe |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Ślad węglowy | |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 146 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 73 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 18 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 5 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 240 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy