Producenci
HP ProOne 440 G6 AiO i5-10600T 23,8"FHD AG 250nit IPS 32GB_3200MHz SSD1TB UHD630 DVD Klaw+Mysz W11Pro 3Y OnSite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 1,9 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4 GHz |
| Model procesora | i5-10600T |
| Liczba wątków | 12 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 25 W |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Taktowanie procesora | 2,4 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 Mhz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 90 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 7,75 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 511 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 233 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Układ płyty głównej | Intel Q470 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Tak |
| Możliwość podłączenia myszy | Przewodowa |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran matowy | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 72% |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Typ HD | Full HD |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3252 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Nośniki | SSD |
| Typ pamięci SSD | TLC |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| NVMe | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Kamera | |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Typ prywatności | Pop-up |
| Kamera prywatności | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Nie |
| Typ klawiatury | USB |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Zrównoważone technologie i materiały | Obniżenie zużycia papieru nawet o 50% dzięki modułowi automatycznego druku dwustronnego |