Producenci
HP Zestaw utrwalacza LaserJet 220 V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wydajność strony | 100000 stron(y) |
| Segment HP | Biznes |
| Technologia druku | Laser |
| Typ produktu | Zestaw konserwacyjny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wysokość produktu | 284 mm |
| Głębokość produktu | 249 mm |
| Waga produktu | 6,3 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 249 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,3 kg |
| Szerokość opakowania | 598 mm |
| Wysokość opakowania | 284 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary palety | 1203 x 1008 x 1141 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1203 x 1008 x 1141 mm |
| Waga palety (UE) | 201,6 g |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 201,6 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Produktów na palecie | 32 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy niebezpieczne dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami i nie wyrzucać do śmieci. W przypadku wycieku tuszu unikać wdychania oparów. Unikać kontaktu z tuszem. Może powodować podrażnienia skóry i oczu. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190781107095 |
Gwarancja 24 miesiące