Producenci
HP Zestaw zamiennej głowicy drukującej 711 DesignJet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 149 mm |
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Wysokość produktu | 93 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Wydajność | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy Żółty Czarny Cyjan |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Kod OEM | C1Q10A |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 298 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 450 g |
| Wysokość opakowania | 93 mm |
| Szerokość opakowania | 149 mm |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga brutto palety | 247 g |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,8 g |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1715 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 12 szt. |
| Produktów na palecie | 336 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 28 szt. |
Gwarancja 24 miesiące