Producenci
Hikvision DS-1233ZJ akcesoria do kamer monitoringowych Uchwyt montażowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Kompatybilność z marką | Hikvision Digital Technology |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Model | Uchwyt montażowy |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1093 mm |
| Waga produktu | 6,2 kg |
| Średnica | 16 cm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące