Producenci
Hikvision DS-1271ZJ-DM32 akcesoria do kamer monitoringowych Stopa do montażu sufitowego
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Model | Stopa do montażu sufitowego |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kompatybilność z marką | Hikvision Digital Technology |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 14,2 cm |
| Wysokość produktu | 565 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299020 |
Gwarancja 24 miesiące