Producenci
Hikvision DS-1473ZJ-155B akcesoria do kamer monitoringowych Uchwyt montażowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Model | Uchwyt montażowy |
| Kompatybilność z marką | Hikvision Digital Technology |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 15,5 cm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Wysokość produktu | 243 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Maksymalny udźwig | 3 kg |
Gwarancja 24 miesiące