Producenci
Hikvision DS-1604ZJ-BOX-CORNER akcesoria do kamer monitoringowych Uchwyt montażowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kompatybilność z marką | Hikvision Digital Technology |
| Prosty montaż | Tak |
| Model | Uchwyt montażowy |
| Materiał obudowy | Aluminium, Stal |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 314 mm |
| Waga produktu | 6,2 kg |
| Szerokość produktu | 255,5 mm |
| Długość (max) | 54,2 cm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Gwarancja 24 miesiące