Producenci
Hikvision DS-1AC6APL1 kabel sygnałowy 305 m Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj złącza | Nie |
| Napięcie podczas pracy (max) | 300 V |
| Impedancja | 95 Ω |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Rozmiar przewodu AWG | 25 |
| Liczba rdzeni przewodów | 6 |
| Rozmiar rdzenia | 0,22 mm² |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Długość kabla | 305 m |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica przewodu | 4,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 328 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 286 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,2 kg |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące