Producenci
Hulajnoga elektryczna Blaupunkt ESC90X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Rozmiar kół | 10" |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Tylny układ hamulcowy | Hamulec tarczowy |
| Dopuszczalne nachylenie (maks.) | 15° |
| Materiał ramy | Metal |
| Moc silnika | 350 W |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Przedni układ hamulcowy | Hamulec elektryczny |
| Cechy | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Typ świateł przednich | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Łatwy w transporcie | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Typ świateł tylnych | LED |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 14,5 kg |
| Wysokość produktu | 1210 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Głębokość po złożeniu | 19 cm |
| Wysokość po złożeniu | 45 cm |
| Szerokość produktu | 1070 mm |
| Szerokość po złożeniu | 107 cm |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 36 V |
| Prąd ładowania | 2 A |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Dystans na jednym ładowaniu baterii (maks.) | 40 km |
| Pojemność baterii | 10 Ah |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed pierwszym użyciem, dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi. Używaj ochraniaczy i kasku podczas jazdy. Nie pozostawiaj urządzenia na deszczu ani w wilgotnym środowisku. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące