Producenci
Hulajnoga elektryczna Razor E90 Power Core, różowa (13173861)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Różowy Czarny |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Maksymalne obciążenie | 54 kg |
| Typ kół | Pełne |
| Model | Klasyczna hulajnoga |
| Materiał ramy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Moc | |
| Żywotność baterii | 40 min |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 825 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Szerokość produktu | 406 mm |
| Wysokość produktu | 914 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Siedzisko w zestawie | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące