Producenci
Imadło ślusarskie obrotowe 150 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Żeliwo |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Rozwarcie zacisku | 15 cm |
| Szerokość szczęk | 20 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Długość produktu | 325 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące