Producenci
Imadło ślusarskie obrotowe 200 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Głębokość gardła szczęki | 7,5 cm |
| Rozwarcie zacisku | 15,5 cm |
| Szerokość szczęk | 20 cm |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kąt obracanej głowicy | 360° |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Stal Żeliwo |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 200 mm |
| Wymiary kowadła | 100 x 100 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące