Producenci
Injectior Hub PLANET UPOE-800G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 520 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3at IEEE 802.3u IEEE 802.3 IEEE 802.3af |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,1000 Mbit/s |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5 Cat6 Cat3 Cat5e Cat4 |
| Obsługa 10G | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 17 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Pozostałe funkcje | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 440 x 300 x 44,5 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet | 54 V |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 400 W |
| Obsługa PoE | Tak |