Producenci
Injector Hub PLANET UPOE-1600G 16-PORT 60W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Układ | 1U |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy | 8 A |
| Pobór mocy (max) | 800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3u IEEE 802.3at IEEE 802.3 IEEE 802.3ab |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-TX 10BASE-T 1000BASE-T |
| Obsługa 10G | Nie |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e Cat5 Cat6 |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Wydajność | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Maksymalna długość kabla | 100 m |
| Dane opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 32 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 15 W |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 600 W |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 24 |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 24 |