Producenci
Intenso 2,5" Memory Case zewnętrzny dysk twarde 5 TB 5400 RPM 2.5" USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Diody LED | Transfer danych |
| Moc | |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 126 mm |
| Waga produktu | 240 g |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Dysk twardy | |
| Prędkość zapisu nośnika | 75 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 85 MB/s |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 5 TB |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 8 MB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać. Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Gwarancja 24 miesiące